|
Uważam że klub raczej nie odskoczy zdecydowanie , ponieważ nie sądze żeby jakościowe stał się na tyle silny, żeby czołówka nie mogła grać z nim o zwycięstwo , chociaż przy dobrym wykorzystaniu możliwości i potencjału, mogliby przykładowo wygrać ligę trzy razy pod rząd . Jednak taki klub nie grałby w próżni i myśle że wcześniej niż póżniej noga by mu się podwineła, można stwierdzić to z dużym prawdopodobieństwem bo pozostałe kluby nawet z mniejszym budżetem będą dysponowały jednak podobnym potencjałem,warunkami
i możliwościami, poza tym te wszystkie kluby mają ciśnienie i będą reagowały na sukces rywala .
4. nie będe szukał teraz informacji na temat szkółek , zwróć po prostu teraz na to uwagę .
6. Kiedyś piłkarze byli lojalni ? czy może były wtedy inne uwarunkowania i możliwości ?
Ja się nie dziwię że Arboleda dba o swoje interesy , przecież on zagranicą mógłby zarabiać nawet więcej niż 500 tyś .Piłkarze odchodzili i będą odchodzić szczególnie jeśli będą atrakcyjnym "towarem" , ale też będą odchodzić za coraz większe pieniadze . Po drugie liga polska będzie atrakcyjniejsza i bogatsza co sprawi że będą tu sprowadzani lepsi piłkarze , a pobyt takich piłkarzy jak Lewandowski,Murawski jak i wszystkich którzy potrafią więcej napewno się nie skróci a może wydłużyć .
Co do właścicieli klubów to oni nie mieli znowu takiego komfortu i klarowności działania .
Zobaczymy jak to teraz będzie wyglądało , będą stadiony i więcej możliwości niż kiedykolwiek .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|