Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7234
Stary 27.11.2010, 22:00
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Bilety po 1 zł, więc trudno jakby nie zeszły, co nie znaczy że wszyscy się pojawią

Trybuna jak trybuna, różni się tylko daszkiem.
Bilety dla uczniów są od tego meczu. W tym sezonie zdarzały się już komplety. Na każdym meczu wszystkie bilety na Kamienną wykupione. Tym razem w przedsprzedaży.

Flamengista. Z tą Wisłą trochę przyszalałeś Wbrew pozorom nie jesteście dla nas najatrakcyjniejszym rywalem czy rywalami w lidze.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując