emj10 napisał(a):

Bilety po 1 zł, więc trudno jakby nie zeszły, co nie znaczy że wszyscy się pojawią 
Trybuna jak trybuna, różni się tylko daszkiem.
|
Bilety dla uczniów są od tego meczu. W tym sezonie zdarzały się już komplety. Na każdym meczu wszystkie bilety na Kamienną wykupione. Tym razem w przedsprzedaży.
Flamengista. Z tą Wisłą trochę przyszalałeś

Wbrew pozorom nie jesteście dla nas najatrakcyjniejszym rywalem czy rywalami w lidze.