Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
MK08
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: R22
Offline
#
19468
27.11.2010, 21:54
jurukuru
napisał(a):
mógłbym ktoś podrzucić czcionkę w stylu takim jak zostało napisane Lechia ?
wątpię żeby była taka czcionka ponieważ to jest napisane 'z głowy'
MK08
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MK08
Znajdź inne posty napisane przez MK08