emj10 napisał(a):

Oby Jaga straciła jutro punkty. W wygraną Ruchu nie wierzę, ale remis mógłby paść. Nie pogniewam się.
Drugi mecz zapowiada się zdecydowanie ciekawiej i postaram się dokładnie policzyć frekwencję na krytej
|
Pokryć wiesz kogo można
U nas są Główna i Kamienna. Na Kamienną tradycyjnie nie ma już biletów, na Główną większość już wykupiona.