Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7229
Stary 27.11.2010, 21:47
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Oby Jaga straciła jutro punkty. W wygraną Ruchu nie wierzę, ale remis mógłby paść. Nie pogniewam się.

Drugi mecz zapowiada się zdecydowanie ciekawiej i postaram się dokładnie policzyć frekwencję na krytej
Pokryć wiesz kogo można

U nas są Główna i Kamienna. Na Kamienną tradycyjnie nie ma już biletów, na Główną większość już wykupiona.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując