Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7227
Stary 27.11.2010, 21:23
Oby Jaga straciła jutro punkty. W wygraną Ruchu nie wierzę, ale remis mógłby paść. Nie pogniewam się.

Drugi mecz zapowiada się zdecydowanie ciekawiej i postaram się dokładnie policzyć frekwencję na krytej
Odpowiedz cytując