Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Martines
Junior Member
Od: 09.2010
Offline
#
16549
27.11.2010, 21:03
Pamiętam że ktoś mądry kiedyś mówił o sektorze gości gdzieś w miejscu starej trybuny AiB co było pomysłem chorym. Piszecie że ma być na G, a czy to już pewne że tam własnie zostanie on zrobiony?
Martines
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martines
Znajdź inne posty napisane przez Martines