Wyświetl pojedynczy post
Martines
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16549
Stary 27.11.2010, 21:03
Pamiętam że ktoś mądry kiedyś mówił o sektorze gości gdzieś w miejscu starej trybuny AiB co było pomysłem chorym. Piszecie że ma być na G, a czy to już pewne że tam własnie zostanie on zrobiony?
Odpowiedz cytując