flamengista napisał(a):

|
(jutro niestety spodziewam się najgorszego).
|
Ja cos czuje ze bedzie ciezko ale dobrze dla Nas; gdyby nie bylo Chaveza to tez bym byl w strachu ale poki on trzyma nasza defensywe to jestes jakos dziwnie spokojny. Nie dziwie sie ze chcialy go kupic dolne kluby Premier League bo gra jak typowy angielski obronca: twardo i bezpardonowo. Bonoza sie przy nim wyrobi, nie bedzie oczywiscie obronca klasy Glowackiego czy Marcelo ale powinien sie wzbic na solidny ligowy poziom.
Bedzie dobrze. Zobaczycie.