Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5476
Stary 27.11.2010, 20:28
Cytat:
chociaż orliki jak widać przyciągają .
Amatorów albo półamatorów grających dla poprawienia kondycji, hobby i po to, żeby spotkać się z przyjaciółmi. "Talenty' strzelają gole, ale potem zamiast wracać do domu to wyłączają komputer/konsole i idą spać.

Cytat:
Te odpady , mogłyby się załapać do kadr większości, co najmniej średniaków europejskich .
jeszcze raz- KLUB TO NIE REPREZENTACJA!

Cytat:
Już w najbliższych latach przyjdą sukcesy a za tym pójdzie jeszcze większa koniunktora ,już same stadiony są i będą impulsem ,bo do nich automatycznie dochodzi gotówka , zarządzenie ,marketing , szkolenie itd . Wystarczy że jeden klub wejdzie do LM i będzie wielki szał , za tym pójdą pozostałe kluby . LM być może brzmi jeszcze abstrakcyjnie , szczególnie gdy się patrzy do tyłu , ale to w sumie bliska perspektywa . Taki Lech przykładowo już będzie tylko lepszy a nie gorszy, a na pewno będzie miał większy budzet tak jak i pozostałe duże kluby , których też będzie z roku na rok więcej .
1. Jesteś mi to w stanie zagwarantować?
2. Stadiony na 15-20 tys. Łaa, szał.
3. Pod warunkiem że mają odpowiednie zaplecze gastronomiczno-ekonomiczne.
4. Jakie zostały poczynione kroki w kierunku szkolenia młodzieży? Orliki? Patrz wyżej.
5. Albo odskoczy na długie lata (jak Wisła). Albo też pójdzie drogą Artmedii Petrżalki (Lechu/Legio/Jago/Wisło- nie idźcie tą drogą!)
6.Nie będzie gorszy? Kogo wstawili za Lewego czy Murawskiego (mózgu Lecha z poprzednich wojaży zakończonych na Udinese) ? Rudnevs? Hmm... poddaj własnej ocenie.
7. Kto Ci wkroczy jako "wielki klub" ? Polonia Bytom? Jaga? Polonia? (nomen omen najbardziej prawdopodobna) Ruch? Bełchatów? Korona?
8.Głód sukcesu jest, nie ma kucharzy i kelnerów.
Odpowiedz cytując