Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7217
Stary 27.11.2010, 20:26
Karny dla Amiki ewidentny. Był tylko jeden warunek, Stilic powinien się normalnie przewrócic. Dodał od siebie drugie tyle i nieudacznik Małek nie zagwizdał.

Dobry wynik dla nas, bardzo dobry.
Odpowiedz cytując