|
Te odpady , mogłyby się załapać do kadr większości, co najmniej średniaków europejskich .
Budowa nowej drużyny - odmłodzenie i uzupełnianie o solidnych piłkarzy jest dobrym kierunkiem i to w perspektywie czasowej musi przynieść efekty . Euro dodatkowo może przyśpieszać ten proces , więc zważywszy na to że będziemy tam rozstawieni i wciąż pozostało sporo czasu do mistrzostw (dodatkowo można uwzględnić to że jesteśmy gospodarzami), wyjście z grupy jest jak najbardziej realne .
Co do mody , to nie będzie jej bez sukcesów , chociaż orliki jak widać przyciągają .
Pamiętaj że jest jeszcze liga która ma lepsze prerspektywy i możliwości , najwieksze kluby już zaczeły poważnie mysleć o szkoleniu młodzieży i to będzie się rozrastało z miesiaca na miesiac, z roku na rok(bo rynek, konkurencja,możliwości , pieniadze...) . Już w najbliższych latach przyjdą sukcesy a za tym pójdzie jeszcze większa koniunktora ,już same stadiony są i będą impulsem ,bo do nich automatycznie dochodzi gotówka , zarządzenie ,marketing , szkolenie itd . Wystarczy że jeden klub wejdzie do LM i będzie wielki szał , za tym pójdą pozostałe kluby . LM być może brzmi jeszcze abstrakcyjnie , szczególnie gdy się patrzy do tyłu , ale to w sumie bliska perspektywa . Taki Lech przykładowo już będzie tylko lepszy a nie gorszy, a na pewno będzie miał większy budzet tak jak i pozostałe duże kluby , których też będzie z roku na rok więcej .
W Polsce jest głód sukcesu , troche pożywienia i będzie ekscytacja .
To co jeszcze jest i było jest ekfektem długiego i stopniowego zjazu w dół , teraz wszystko się układa i wszystko niejako będzie wchodziło automatycznie, bo poprzez klubu (konkurencje ,rynek, możliwości), a więc tego nie da się praktycznie popsuć.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|