Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7212
Stary 27.11.2010, 20:16
Ładnie się ułożyła ta kolejka. Korona miała piłkę meczową (Niedzielan), a potem Małek mógł podyktować dla Amiki karnego. Nie lubię Małka, ale to była taka sytuacja 50/50. Silić niby był zahaczany, ale upadł zbyt teatralnie.

Dziwię się Bakero i dziwią się komentatorzy - Amika zadowolona z remisu w Kielcach.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując