Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19465
Stary 27.11.2010, 19:48
pawel1906 napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie jakie są obecnie stosunki kibicowskie pomiedzy Wisłą i Jagą ponieważ mam Jagi koszulkę i chciałbym w niej iść np: na mecz czy poprostu ja mieć w szkole
Zgody nie ma, przyjaznie pozostaly
Odpowiedz cytując