Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pawel1906
Member
Od: 10.2010
Offline
#
19464
27.11.2010, 19:47
Mam takie pytanie jakie są obecnie stosunki kibicowskie pomiedzy Wisłą i Jagą ponieważ mam Jagi koszulkę i chciałbym w niej iść np: na mecz czy poprostu ja mieć w szkole
pawel1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawel1906
Znajdź inne posty napisane przez pawel1906