Witam panowie. Pewnie większość z was wie , że na 30 lecie klubu zagraliśmy z Chelsea Londyn. Dokładnie 24 maja Wisła wygrała 1:0 po niezwykle twardym i zaciętym meczu, w którym jedynego gola z rzutu karnego zdobył Antoni Łyko.
Moje pytanie z tym związane w której minucie padł wtedy gol i ile wtedy dokładnie widzów obejrzało to spotkanie. O minucie nie wiem a co do publiczności to gdzieś tam wyczytałem , że był nadkomplet ludzi , czyli na te czasy gdzieś ponad 10 tys. Wie ktoś jak z tym było naprawdę
