Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5473
Stary 27.11.2010, 19:21
Prosto z mostu- naprawdę wierzysz, że na euro będziemy mieć mocną kadrę? Wierzysz, że kiedyś nasza kadra będzie grać (może na euro) jak równy z równym z najlepszymi? I to, że głównym czynnikiem ma być naturalizowanie piłkarskich odpadów z innych krajów zamiast zrobienie mody na piłkę nożną w realu a nie na ekranie monitora? Bez akademii, szkółek piłkarskich, postawieniu na młodzież?
Odpowiedz cytując