Seb@. napisał(a):

Bo wymogi licencyjne mowia o poisadaniu a nie uzywaniu , a pozatym ty wiesz ile to kosztuje.
|
zdaje sobie sprawę ze jest to dość droga zabawka, ale w końcu taka Korona kilka milionów z C+ dostała. Marszałek napisał ze instalacja jest włączona od kilku dni, jest tak to ok. Ale z tego co orientuje sięw naszej lidze raczej zazwyczaj włącza się podgrzewanie na godzinę przed meczem i wyłącza po meczu. Taka sztuka dla sztuki. A ma to sens gdy w całym okresie ligowych przymrozków trawa jest utrzymywana w stałej dodatniej temperaturze.