Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7211
Stary 27.11.2010, 19:11
Seb@. napisał(a):Wyświetl post
Bo wymogi licencyjne mowia o poisadaniu a nie uzywaniu , a pozatym ty wiesz ile to kosztuje.
zdaje sobie sprawę ze jest to dość droga zabawka, ale w końcu taka Korona kilka milionów z C+ dostała. Marszałek napisał ze instalacja jest włączona od kilku dni, jest tak to ok. Ale z tego co orientuje sięw naszej lidze raczej zazwyczaj włącza się podgrzewanie na godzinę przed meczem i wyłącza po meczu. Taka sztuka dla sztuki. A ma to sens gdy w całym okresie ligowych przymrozków trawa jest utrzymywana w stałej dodatniej temperaturze.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując