Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Seb@.
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7200
Stary 27.11.2010, 18:47
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
po co te kluby wydają te miliony na podgrzewane murawy jak i tak nikt ich nie używa? a jeśli już to na 5 minut przed meczem uruchamiają...
Bo wymogi licencyjne mowia o poisadaniu a nie uzywaniu , a pozatym ty wiesz ile to kosztuje.
Odpowiedz cytując