SZYMEK_TSW napisał(a):

|
po co te kluby wydają te miliony na podgrzewane murawy jak i tak nikt ich nie używa? a jeśli już to na 5 minut przed meczem uruchamiają...
|
Bo wymogi licencyjne mowia o poisadaniu a nie uzywaniu

, a pozatym ty wiesz ile to kosztuje.