Wizard napisał(a):

Narazie tzw. tragedia Znając poprzednie mecze Lechii to typuję bramki dopiero po 65-70 min..
|
Gol w 66 minucie

Szacunek normalnie. Widzę,że Lechie masz opanowaną do perfekcji.
Zachowanie zawodnika Zagłębie to jakaś kpina. I co oni mają z tymi kibicami, poza Lechistami to cisza aż żal.
Ja piłkę widzę,tylko, że mam w HD więc może przez to.