Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5469
Stary 27.11.2010, 18:11
jachting napisał(a):Wyświetl post
Ja lubię słuchać Smudy i uważam, że on ogólnie mądrze gada , choć prostym językiem .
Nie lubię redaktorów z Weszło za specjalnie ale kto jak kto, ale oni potrafią Smudzie wypunktować i zacytować jego własne wypowiedzi tak, że każdy już wie, że ten człowiek nie potrafi mądrze gadać.
Odpowiedz cytując