jachting napisał(a):

Ja lubię słuchać Smudy i uważam, że on ogólnie mądrze gada , choć prostym językiem .
|
Nie lubię redaktorów z Weszło za specjalnie ale kto jak kto, ale oni potrafią Smudzie wypunktować i zacytować jego własne wypowiedzi tak, że każdy już wie, że ten człowiek nie potrafi mądrze gadać.