Narazie tzw. tragedia

Znając poprzednie mecze Lechii to typuję bramki dopiero po 65-70 min... Zagłębie gra bardzo agresywnie pressingiem, myślę, że pod koniec meczu spuchną i będzie więcej miejsca na boisku. Czas się obudzić.
Żurek jako komentator to jakaś farsa

O Buvalu w polu karnym - "był ewidentnie faulowany, ale karnego bym nie odgwizdał"
