Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7190
Stary 27.11.2010, 17:51
Narazie tzw. tragedia Znając poprzednie mecze Lechii to typuję bramki dopiero po 65-70 min... Zagłębie gra bardzo agresywnie pressingiem, myślę, że pod koniec meczu spuchną i będzie więcej miejsca na boisku. Czas się obudzić.

Żurek jako komentator to jakaś farsa O Buvalu w polu karnym - "był ewidentnie faulowany, ale karnego bym nie odgwizdał"
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując