Z tym, że Smudy nie da się słuchać w wywiadach.
Naturalizują kogo się da zamiast dobrze poszukać. Obracają się w kręgu jednych i tych samych piłkarzyn/miernot/kopaczy.
Przykład Niemiec jest tu nie na miejscu. Tam goście przebywają od kilkunastu lat lub od urodzenia (albo prawie, jak Podolski czy Klose).
A że kadra jakościowo będzie gorsza- wali mnie to. Przynajmniej będzie Polska. Dostaniemy w dupę, to przynajmniej może coś się zmieni. Obraniak, Lewandowski, Błaszczu i jeszcze kilku wartościowych graczy się zestarzeje, i co? Kim ich zastąpimy? Z czym do ludzi !? A będzie jeszcze gorzej, bo Mc Donaldy, KFC, Burger Kingi i z dzieci robią się prosiaki. Masowe zwolnienia z wf-u, złe ich prowadzenie.
Pokolenia jp z fajkami i browarami, które na pewno w utrzymaniu kondycji nie pomagają.
(swoją drogą w boksie lub baseball-u będziemy dobrzy. podciągnijmy pod rugby, football amerykański i przynajmniej w jakimś sporcie będziemy w elicie) -> to jest pokolenie przyszłych gwiazd, które w przyszłości utworzy dobrą, międzynarodową reprezentację, czy będzie jak w tym kabarecie:
http://www.youtube.com/watch?v=v3fiI4JcLes
?
Orliki, sztuczne boiska, hale się budują, a graczy coraz mniej. A za to serwery w PES-ie 11 czy FIFIE, albo FM-ie przeciążone:
"Server is corrupted."
Wali mnie też ta reprezentacja i Euro. I tak będzie jak zwykle na takich imprezach- mecz otwarcia, o wszystko, o honor (chyba że zagrają w POZnaniu*, tam nie jest stadion tylko sanktuarium).
Im bardziej się przystosujemy do nieuniknionego wpier***u, tym lepiej.