|
Może Janusz kasę położył w 80 minucie? W tej lidze wszystko jest możliwe, tak jak było możliwe tak pewnie znów będzie. Ludzie się nie zmieniają, Ujek gra w najlepsze sobie dalej, Lato tak samo. Handlowali meczami, dalej funkcjonują w środowisku, a są ludźmi można powiedzieć na świeczniku.
Szatałow grał w Amice za czasów Fryzjera i awansów co rok i w wywiadach mówi bez skrępowania że nic nie widział...
Może jest jakieś skrępowanie, ale żądza pieniądza zapewne umie to przyćmić.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|