|
Wali mnie czy mecz ustawiony czy nie, nawet jezeli ustawiony to trzeciego frajera po arce i bełchatowie już nie znajdą i tak dużo punktów już stracili frajersko u siebie więc wczorajszy mecz im nie pomoże.A teraz napiszę do tych co są święcie przekonani ,że gdyby mecz był ustawiony to parchy nie wygrałyby w takich okolicznościach .Pomyślcie sobie: jesteście w sytuacji parchów czerwona latarnia krytyka z każdej strony nagle macie okazje kupić mecz to czy nie dopłacacie i nie załatwiacie spektakularnego zwycięstwa?dzięki temu parchy przez tydzień są chwalone a profesorek ma satysfakcje,że dobrze zrobił ze Ślusarskim Matusiakiem i holendrem...
|