Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5464
Stary 27.11.2010, 16:13
Dobra, zróbmy z kadry legię cudzoziemską. A zamiast "Dąbrowskiego" puszczą nam międzynarodówkę.

Najlepiej jeszcze, żeby wywiady były przeprowadzane przez cudzoziemców, którzy nie zrozumieją .......enia Smudy.
Odpowiedz cytując