Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7179
Stary 27.11.2010, 15:56
Zazwyczaj najciemniej pod latarnią. Tanevski dziwnie się zachowywał i tyle. Czym było to spowodowane nie mnie to osądzać. Choćby nawet, w jakimkolwiek innym meczu, obrońcy siedali na dupie przez przeciwnikiem to jestem pewien,że absolutnie nikt by się tym nie zajął. Tu można wszystko i nikt nic nikomu za to nie zrobi.


Śląsk dobrze gra ale muszę przyznać,że mimo 4 bramek mecz cieniutki. W tej rundzie Sotirovic mi się podoba.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując