|
Niezależnie od wyniku do przerwy - mega szczęśliwego dla Śląska, jak patrze na grę Arki na tej sztucznej murawie, to mam wrażenie, że ostatni wyjazd do Gdyni będzie trudniejszy niż jutrzejszy mecz z Polonią.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|