|
Jasne że całe G nie będzie dla gości bo nie o to się rozchodzi, tylko o to ile przeznaczą na bufor. Znając ich fantazję roznie to może wyglądać dlatego śmiesznie będzie wyglądać jak taka Polonia Bytom przyjedzie w 500 osób a połowa albo i więcej sektoru będzie wyłaczona z użytku, bo bufory, bo rząd ochrony i rząd policji. Jakiś płot pod sam dach bez potrzeby buforów najlepiej postawić.
Lepiej dmuchać na zimne bo róznie mogą wymyśleć
Ostatnio edytowane przez aNouc : 27.11.2010 o godz. 14:55.
|