wiśnia napisał(a):

|
W dzisiejszym wydaniu Dziennika Polskiego,wywiad z Pawłem Brożkiem pt."Ostatni dzwonek na transfer" oraz mała wzmianka na temat Piotra Brożka "Piotr Brożek do Turcji?".
|
No to pełna euforia zapanuje wśród kibicowskiej rzeszy..ho..ho..ale będzie frajda, zostaniemy bez napastnika...
Dla mnie Paweł nie jest gorszy ani od Zurawskiego ani od Frankowskiego z czasów ich swietności, problem w tym, ze jego poprzednicy grali w krajowym dream teamie a on w zlepku przecietniaków.