Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36540
Stary 27.11.2010, 14:33
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
W dzisiejszym wydaniu Dziennika Polskiego,wywiad z Pawłem Brożkiem pt."Ostatni dzwonek na transfer" oraz mała wzmianka na temat Piotra Brożka "Piotr Brożek do Turcji?".
No to pełna euforia zapanuje wśród kibicowskiej rzeszy..ho..ho..ale będzie frajda, zostaniemy bez napastnika...

Dla mnie Paweł nie jest gorszy ani od Zurawskiego ani od Frankowskiego z czasów ich swietności, problem w tym, ze jego poprzednicy grali w krajowym dream teamie a on w zlepku przecietniaków.
Odpowiedz cytując