Sorki za posta pod postem ale nie moglem edytowac poprzedniego - nie dalo sie potwierdzic edycji :( (jakm modowi sie chce to prosze o polaczenie postow- dzieki)
Seb@. napisał(a):

E2:
Choc teoretycznie rozwazajac twoj obecny gorny zakres to 2800 w momenci kiedy dostepnego masz tylko 2,2 jak mowisz, byc moze blad spowodowany jest tym ze gra probuje wykorzystac pamiec ktora praktycznie nie jest dostepna, to tylko moja teoria nie poparta niczym ale spruboj zmniejszyc oba limity do 1536mb.
|
Al_29 napisał(a):

|
E3: Dysk systemowy ma poj. 13 GB a wolne jest 2 GB. Może dlatego?
|
IMO jest duze proawdopodobienstwo ze dlatego sie tak dzieje bo masz za malo miejsca na dysku a za duzo wirtualnej ustawione i komp glupieje.
Zrob porzadek na partycji systemowej - tak jak juz pisalem wczesniej oczysc oba temp , usun programy ktorych nie uzywasz , zrob chociaz z 4 gb wolnego miejsca , usun FMa i zainstaluj od nowa na innej partycji niz systemowa.
A jak to nie pomoze pisz do CD Projekt niech oni mysla bo po to sie placi za giere zeby pomoc techniczna byla dostepna i pomogla
