|
Ale bym chciał żeby na wiosnę była otwarta trybuna C. Młyn wróciłby na swoje miejsce. Druga sprawa to super jakby wpuszczali gości bo na wiosnę mamy u nas prawie same hity kibicowskie: Ruch, Widzew, Górnik, Lech, Jagiellonia no i derby więc ekipy które sektor gości na pewno wypełnią.
|