Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16546
Stary 27.11.2010, 13:34
Ale bym chciał żeby na wiosnę była otwarta trybuna C. Młyn wróciłby na swoje miejsce. Druga sprawa to super jakby wpuszczali gości bo na wiosnę mamy u nas prawie same hity kibicowskie: Ruch, Widzew, Górnik, Lech, Jagiellonia no i derby więc ekipy które sektor gości na pewno wypełnią.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując