Wyświetl pojedynczy post
Al_29
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4855
Stary 27.11.2010, 13:21
Czyli mam zrobić defragmentacje folderu systemowego, czy z fm'em? reinstalcja nic nie dała, bo próbowałem na początku

E:
ale pisałeś ze musi być więcej miejsca wolnego niz pamięci wirualnej. ja mam tylko 2,17 Gb wolnego miejsca na systemowym. czyli mam zmniejszyc ta pamięc

E2 : Folder sys. zdefragmentowany. teraz zmienić pamieć wirtualna, tak?
Ostatnio edytowane przez Al_29 : 27.11.2010 o godz. 14:03.

Odpowiedz cytując