Czyli mam zrobić defragmentacje folderu systemowego, czy z fm'em? reinstalcja nic nie dała, bo próbowałem na początku
E:
ale pisałeś ze musi być więcej miejsca wolnego niz pamięci wirualnej. ja mam tylko 2,17 Gb wolnego miejsca na systemowym. czyli mam zmniejszyc ta pamięc
E2 : Folder sys. zdefragmentowany. teraz zmienić pamieć wirtualna, tak?