Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
xKamci0x
Member
Od: 10.2010
Offline
#
4854
27.11.2010, 13:20
ja tak gram z dwójką napastników, brożek -odgrywający i pinto-list pola karnego( polecam go za 1mln E go sciągnąłem ze szkółki w realu i w tym samym sezonie król strzelców)
xKamci0x
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do xKamci0x
Znajdź inne posty napisane przez xKamci0x