Wyświetl pojedynczy post
xKamci0x
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4854
Stary 27.11.2010, 13:20
ja tak gram z dwójką napastników, brożek -odgrywający i pinto-list pola karnego( polecam go za 1mln E go sciągnąłem ze szkółki w realu i w tym samym sezonie król strzelców)
Odpowiedz cytując