Wizard napisał(a):

Czy wam też rozjeżdza się forum pod Google Chrome? Mam na myśli źle wyglądające posty - strasznie rozjechany jest pasek z buttonami "Pw. / Szukaj / Cytat" itp.
Wczoraj przesiadłem się z Firefoksa na Chrome.
|
też tak zrobiłem kilka dni temu i u mnie jest ok.