kilka pytań odnośnie FM10 i FM11
1 jaki budżet ma Lechia Gdańskw FM10

( gram w FM 10 i budżet transferowy Lechii w pierwszym sezonie to 0 zł bug czy jak

)
2Jak sie sprawuje FM 11 na Viście


?da się normalnie grać tak jak w poprzednia wersję

?
3 Jak naprawić błąd związany z Crush Dumps podczas wczytywania nowej gry


?(pokazuje sie kreator wybieram ligi daje dalej i podczas wczytywania nowej gry wyskakuje crush dumps zarówno na samym 10.3 jak na 3 innych updejtach)usuwam folder crush dumps za każdym razem to samo wyskakuje o dziwo podczas gry na wcześniejszym sejwie nie wyskakuje crush dumps