|
Czy wam też rozjeżdza się forum pod Google Chrome? Mam na myśli źle wyglądające posty - strasznie rozjechany jest pasek z buttonami "Pw. / Szukaj / Cytat" itp.
Wczoraj przesiadłem się z Firefoksa na Chrome.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|