Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16543
Stary 27.11.2010, 11:56
Nie chce mi się czytać kto wyskoczył z tym pomysłem całej trybuny dla przyjezdnych, ale to kompletne bezsens. Klub ma zabrać miejsca swoim kibicom, żeby dołożyć dla obcych, których i tak prawie nigdy nie będzie 2k?
Odpowiedz cytując