Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
16543
27.11.2010, 11:56
Nie chce mi się czytać kto wyskoczył z tym pomysłem całej trybuny dla przyjezdnych, ale to kompletne bezsens. Klub ma zabrać miejsca swoim kibicom, żeby dołożyć dla obcych, których i tak prawie nigdy nie będzie 2k?
mIcHaL666
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mIcHaL666
Znajdź inne posty napisane przez mIcHaL666