Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16542
Stary 27.11.2010, 11:31
Słuchacie i wierzycie że cały sektor G będzie dla gości. Przecież to jakaś głupota. Tak jak już parę osób napisało sektor będzie na pewno na G4 i G5 plus bufor a reszta dla nas.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując