Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mahazel888
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
7163
27.11.2010, 08:56
gizmowisla
napisał(a):
... zaznaczam ze nie jestem zwolennikiem teorii spiskowej....
A zauważyliście kto to sędziował? Znowu ten skośny! Facet ma rękę do dziwnych meczy.
edit : Sędzia: Masaaki Toma
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez Mahazel888 : 27.11.2010 o godz. 09:02.
Jak długo na Wawelu
gołębie będą srać,
tak długo Nasza Wisła
Cracovię będzie lać!
Mahazel888
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mahazel888
Znajdź inne posty napisane przez Mahazel888