Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8252
Stary 27.11.2010, 02:14
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ty też wiesz gówno!
Nie pozwalaj sobie za dużo!

Gdybyś pisał ogólnie o piłkarzach przepłaconych w naszym klubie byłoby OK - ale ty piszesz Polaczki - tylko o Polaczkach posługując się twoim językiem + pisanie o 900 zł zarobków... - jak typowy frustrat..... nie zaprzeczaj. (Wypierała się żaba błota)

PS
Był już jeden na forum co w magazynie pracował i płakał że Małecki aż tyle zarabia.
A Małecki nie jest nawet w 10 najlepiej zarabiających naszych kopaczy...... też frustrat.
no coz, w tym aspekcie zgadzam sie z Wojciechowskim. sportowcy u nas tyle zarabiaja i potem widac srednia krajową 3tys zł a co oni prezentują? Z tymi "polaczkami" przesadziłem ok, ale nie lubie nieuzasadnionej krytyki tylko jednego człowieka. Szczególnie że nie zarabia dużo, a porównując go z Małeckim to juz w ogole... cwaniakow ktorzy kur*uja i obrazaja wszystkich dookoła to ja nie lubie. Nikt nie musi sie ze mna zgadzac.

Tylko niech mi ktos powie. Od czego mają zależeć zarobki ? Przeciez nie za wygląd, bo za wygląd to sie dostaje wpier***, nie ?

Odpowiedz cytując