PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Ale opraw nie sponsoruje, na pięknym, nowym stadionie.
PS: Nie mam wpływu na to kogo kupi. Ale prędzej on kogoś kupi niż Walter czy Cupiał. Czytaj: prędzej czy później zdobędziemy mistrza.
|
Weszlo.com napisał(a):
Zajęcia w Klubie Kokosa - bieganie po schodach
Popytaliśmy tu i tam o słynny Klub Kokosa. I co nam się udało ustalić - Daniel Kokosiński zarabia 15 tysięcy złotych miesięcznie, ale ma kontrakt rosnący i w kolejnym roku na jego konto będzie wpływać jeszcze więcej. Zajęcia w Klubie Kokosa mają polegać na tym, by Kokosa trzymać z dala od boiska, więc głównie biega po schodach, po trybunie "kamiennej". Trzy razy dziennie.
- Za piętnastaka miesięcznie, to mogę biegać i siedem razy dziennie - miał powiedzieć Kokos. No i biega. Nie udaje, że go coś boli, nie mówi, że ma grypę, nie miga się w żaden inny sposób, nie przysyła żadnych zwolnień. Biega po schodach. Najgłupszy zawód świata.
- Czym się zajmujesz na co dzień?
- Biegam?
- Ale gdzie?
- Po schodach.
- Zawodowo?
- Tak.
Kokos biega po schodach. Na razie za 15 tysięcy miesięcznie, ale wkrótce będzie więcej. Najwyraźniej ma zamiar wybiegać cały kontrakt.
|
Jak nie w piłkę to np mistrza we wbieganiu na a Empire State Building, no chyba że będą mistrzostwa np Burj Dubai.
Albo wbieganie na najwyższy budynek wybudowany przez JW
Ważne że idziecie w profesjonalizm, bo kontrakt jak na tak niszową dyscyplinę zacny

jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.