Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7159
Stary 27.11.2010, 01:40
Odnośnie meczu sąsiadki. Fryzjer dalej działa, bo jak nazwać ostatnią bramkę. Jest to po prostu skandal.
Klub który tak śmierdzi nie powinien grać w 1 lidze.
Odpowiedz cytując