grzybek69 napisał(a):

|
Myśle że jednak strzelenie Hat Triku w LE daje więcej niż taki sam wyczyn w Ekstraklasie, automatycznie nazwisko jest na stronach gazet całej europy. za tym idzie zainteresowanie klubów z zachodu, i oczywiście poprawa statusu materialnego (w razie transferu)!! wiec warto się pokazać!!
|
No tak tylko, że jak już mu w LE wyjdzie to w ekstraklasie musiałby się też pokazać z dobrej strony. Chyba tylko u nas są skałci którzy oceniają piłkarzy po jednym meczu.