Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
8250
27.11.2010, 00:13
Titto
napisał(a):
Bardzo bym chciał, aby do nas trafił Milinković którym już wcześniej ponoć się interesowaliśmy...
Nie ponoć tylko na pewno, był nawet w Krakowie na testach. Jednak wybrali tańszego, darmowego Paljicia.
westersyl