Tytul frajerstwa roku juz mamy

Teraz tylko wybor frajera roku i babola roku

Chociaz...frajer roku to moze byc obronca GKS...ten od wyskoku w miejscu i strachu o wlasna glowe
Nie przesadzajmy. Zawodnik przy 3 bramce niby tam chcial cos zrobic ale wygladalo to jakby wyskoczyl w miejscu i zdziwil sie ze nie trafil w pilke

Osobnym kuriozum jest sam "strzal" takie cos widzi sie naprawde sporadycznie.
Co do Nas to meczylismy bule ale wygralismy i tylko to sie liczy.