Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7143
Stary 26.11.2010, 23:03
Tytul frajerstwa roku juz mamy Teraz tylko wybor frajera roku i babola roku Chociaz...frajer roku to moze byc obronca GKS...ten od wyskoku w miejscu i strachu o wlasna glowe

Nie przesadzajmy. Zawodnik przy 3 bramce niby tam chcial cos zrobic ale wygladalo to jakby wyskoczyl w miejscu i zdziwil sie ze nie trafil w pilke Osobnym kuriozum jest sam "strzal" takie cos widzi sie naprawde sporadycznie.

Co do Nas to meczylismy bule ale wygralismy i tylko to sie liczy.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując