Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Mario26
Junior Member
Od: 11.2006
Skąd: Tenczynek Karniowice
Offline
#
16537
26.11.2010, 22:55
Według mnie powinno być tak: G5 oraz polowa G4 dla gości, a druga połowa G4 bufor.
Mario26
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mario26
Znajdź inne posty napisane przez Mario26