Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7137
Stary 26.11.2010, 22:38
trzecią obrońca puścił bo (do wyboru przeciwko teoriom spiskowym): 1.bał się że sam ją sobie wbije do bramki, 2. myślał że nie ma za nim nikogo i wyjdzie w aut, 3. myślał że bramkarz spokojnie chwyci w ręce.
Sapela nie drgnął nie wiedząc gdzie Krzywicki skieruje piłkę a Krzywicki wogóle tej piłki nie sięgnął
Odpowiedz cytując