Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3278
Stary 26.11.2010, 21:59
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Napisałes że obaj grają podobnie to odpisałe Cię że Paljic potrafi wyprowadzi spokojnie piłkę w przeciwieństwie do Piotrka który się pląta, ślimaczy i gra na lagę. Dlatego gra Paljic... nie dla tego że z Bunoza mówią po angielsku.
Gdzie tam po angielsku, po serbsku mówią bodajże obaj - Bunoza o tym wspominał w wywiadzie. A, ż Paljić jest lepszy, to nie chciałem dosadnie pisać - bo to kwestia sporna.
Odpowiedz cytując