westersyl napisał(a):

|
Napisałes że obaj grają podobnie to odpisałe Cię że Paljic potrafi wyprowadzi spokojnie piłkę w przeciwieństwie do Piotrka który się pląta, ślimaczy i gra na lagę. Dlatego gra Paljic... nie dla tego że z Bunoza mówią po angielsku.
|
Gdzie tam po angielsku, po serbsku mówią bodajże obaj - Bunoza o tym wspominał w wywiadzie. A, ż Paljić jest lepszy, to nie chciałem dosadnie pisać - bo to kwestia sporna.