Marszałek napisał(a):

|
Bramka dla Legii wisi w powietrzu.
|
Marszałek napisał(a):

|
No i ładna bramka dla Legii.
|
Marszałek napisał(a):

|
Bramka dla Poloni wisi w powietrzu.
|
Myślisz, że jak to napiszesz to padnie bramka dla Polonii?

Niestety to tak nie działa...
Marszałek napisał(a):

|
P.S Racjonalnie tego wytłumaczyć się nie da. Tak samo jak tego truchtania gości pilnujących Pawlusińskiego.
|
Owszem, można to wytłumaczyć racjonalnie: korupcja, korupcja, korupcja.
Kto myśli, że ta liga jest czysta jest naiwny jak małe dziecko