szprotson napisał(a):

|
Sądze że to był mecz w stylu Łobo w Gdańsku na Lechii bądz ubiegłoroczny Andraża z Odrą W.
|
a co Ty masz do Andraża

gra chłop bardzo dobrze w tej rundzie odkąd jest Maaskant.. i jestem z niego zadowolony jak i nie ja jeden z pewnością.. strzelić potrafi.. super zagrać.. wywalczyć faul.. no czego chcesz więcej? wiosną może być tylko lepiej