Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36536
Stary 26.11.2010, 20:24
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Sądze że to był mecz w stylu Łobo w Gdańsku na Lechii bądz ubiegłoroczny Andraża z Odrą W.
a co Ty masz do Andraża gra chłop bardzo dobrze w tej rundzie odkąd jest Maaskant.. i jestem z niego zadowolony jak i nie ja jeden z pewnością.. strzelić potrafi.. super zagrać.. wywalczyć faul.. no czego chcesz więcej? wiosną może być tylko lepiej
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując