Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7105
Stary 26.11.2010, 20:17
Juz widze komentarze, jak to My bysmy strzelili takie dwie bramki w koncowce, wszyscy by sie jarali jacy to zajebisci jestesmy, ale ze zrobila to Craxa to od razu lament, troche obiektywizmu.
Odpowiedz cytując